Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25...

5 325 Ft

Superbat autóantenna DAB DAB + AM / FM rádióhoz Beépített erősítő SMA dugaszoló...

6 695 Ft

868MHz magas nyereség15dBi siklóalapú antenna GSM 868M antenna kültéri tetőmoni...

20 879 Ft

KELUSHI 10mw optikai optikai hibakereső 2,5 mm-es csatlakozóhoz Mini RGT piros ...

5 848 Ft

Távolsági nyomkövető teleszkópos gamin astro 320 antenna SMA hím Garmin antenna...

2 125 Ft

KELUSHI 5mW fém toll stílusú száloptikás vizuális hibakereső vörös lézer kábel ...

4 536 Ft

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pi...

3 501 Ft

Superbat Car HSD kábel Fakra A fekete / 9001 krimpelő aljzatú, egyenes RF koaxi...

1 428 Ft

KELUSHI 15 db / soros szálas optikai FTTH szerszámkészlet FC-6S szálasávolítóva...

9 285 Ft

2 sorozat / tétel 433MHz 100 méteres vezeték nélküli modul készlet (ASK adó STX...

1 340 Ft

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 1 méter hosszú, erős jelantenna a gps gamin as...

1 425 Ft

4G LTE beltéri mennyezeti antenna 2G 3G UMTS 4G antenna 5M kábel N hüvelyes csa...

8 795 Ft

Superbat Yagi Wifi antenna, 2,4 GHz-es 16dBi Booster Wireless-G, 802.11b / g / ...

5 754 Ft

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámok nagy pontosságú vá...

5 583 Ft

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső,...

3 927 Ft

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA antenna Fakra D ...

1 492 Ft

KELUSHI 2018 új 13 db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S hasítóva...

13 316 Ft

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel teszte...

3 206 Ft

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 130 cm-es erős astro antenna a gps gamin astro...

3 653 Ft

Superbat GPS Aerial Booster aktív tengeri navigációs antenna 5M BNC Plug vízáll...

6 695 Ft

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektróda Fujikura elektródok...

2 892 Ft

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 ...

8 902 Ft

KELUSHI 2016 - Vizuális hibakereső 30 mW FC érzékelő - dugaszos és LC csatlakoz...

6 530 Ft

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 ...

7 581 Ft

KELUSHI optikai szálas sztrippelő / hosszanti nyitó kés / hüvelykábel-hasító SI...

6 999 Ft

Optikai szálas eszközkészlet szerszámkészlet / csomag FTTH speciális szerszámké...

5 708 Ft

Superbat WiFi antenna, 2,4 GHz-es 12dBi Omni antennás erősítő RP-SMA 280 cm-es ...

4 868 Ft

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső Szálopos kábel teszter FC Hálózati és LC c...

5 157 Ft

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10 dBm-ig és 1 M...

5 425 Ft

12 színű SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optikai szál

3 197 Ft

10db LC / UPC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B3...

3 958 Ft

10db LC / UPC-multimódus (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kábel / optikai szálas ...

4 262 Ft

Kültéri vízálló 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G jelismétlő irányított síkk...

15 097 Ft

20db / tétel STX882 433MHz Superheterodyne ASK vezeték nélküli modul

7 992 Ft

A KELUSHI nagykereskedelmi ára 10 MW optikai kábel teszter Piros fényű lézer vi...

3 562 Ft

KELUSHI All-IN-ONE FTTH száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10 dbm-ig és 10 ...

5 419 Ft

Superbat CRC9 antenna 698-960 / 1710-2170 / 2500-2600MHz 4G 5db LTE mobiltelefo...

2 825 Ft

Superbat WIFI belső antenna, 2,4 GHz-es 2,15 dBi RP-SMA dönthető-elforgatható g...

910 Ft

Superbat GPS antenna 1575.42 ± 3Mhz BNC antennajel-erősítő a Garmin számára GPS...

3 041 Ft

Superbat 50 Ohm 868Mhz antenna 3dbi antenna gumi jel erősítő 60W bemeneti SMA b...

1 066 Ft

KELUSHI FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálasanyag-eltávolítóval és opt...

12 659 Ft

KELUSHI 15db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval...

15 496 Ft

5páros Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átala...

14 306 Ft

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMI...

3 285 Ft

Superbat WIFI antenna 5 GHz 3,5 dBi RP-TNC dugasz vezeték nélküli routerhez AIR...

1 519 Ft

Superbat 3 db-os WiFi antenna, 2,4 GHz-es 12dBi, egyirányú, gumi kacsa antennaf...

3 650 Ft

KELUSHI 1-5 mW-es vizuális hibakereső száloptikai lézer-mutató kábel-tesztelő m...

3 297 Ft

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G Omnidirectional Üvegszálas Antenna GSM CDM...

10 043 Ft

KELUSHI nagy pontosságú optikai szálas szerszámok HS-30 optikai hasítóvágó 250-...

17 195 Ft

KELUSHI 13 PCS gyakorlati FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarító...

8 728 Ft

KELUSHI 30mw vörös lézer fényszálas optikai kábel tesztelő vizuális hibakereső ...

4 159 Ft

KELUSHI új precíziós szálas optikai teljesítménymérő teszter, hét hullámhosszú ...

3 796 Ft

433MHz ASK vezeték nélküli adó-vevő modul (1 db adó STX882 + 1 db vevő SRX882 +...

624 Ft

KELUSHI Ingyenes házhozszállítás 10 MW tollstílusú vizuális hibakereső Piros lé...

5 297 Ft

KELUSHI optikai szálas toostok hidegcsatlakozású FC-6S optikai szálas megfogó v...

5 754 Ft

Optikai teljesítménymérő száloptika RY3200A Fogantyúval az optikai teljesítmény...

8 932 Ft

20 db / tétel ASK adó STX882 433MHz adó ingyenes antennával együtt

9 133 Ft

Superbat DAB T2 antenna antenna 2320-2345Mhz Fakra "A" hüvelyes csatlakozó 3M k...

2 615 Ft

Kiváló minőségű 4-csatornás PCM hangszálas optikai adathordozó-konverter Ethern...

30 140 Ft

Kétirányú RF vhf 150MHz-es mikrocsíkú Power Splitter 136-174MHz kétirányú rádió...

8 460 Ft

20sets X PTT előlap és gomb a Motorola CP1660 CP1200 CP1300 készülékhez

9 590 Ft

Új, HF vektorimpedancia-antenna-elemző KVE60c a walkie-talkie-hez Grafikus ábrá...

75 209 Ft

400square méter 4dbi nyereség 800-2500Mhz kristályantenna GSM ceiling antennáho...

3 346 Ft

Superbat autós TV digitális DVB-T FM antenna erősítő erősítő SMA dugaszoló csat...

4 472 Ft

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650...

3 075 Ft

Eredeti polip / polipropilén doboz Teljesen aktiválva az LG számára a Samsung 1...

85 182 Ft

Anysecu AC-B09 V3.0 verzió Bluetooth fülhallgató PTT Bluetooth fülhallgató fülh...

14 324 Ft

2 sorozat / tétel 433MHz ASK RF modulkészlet (2db STX882 adó + 2db SRX887 vevő ...

1 126 Ft

Cisco kompatibilis GLC-SX-MM glc-sx-mm 1,25 G 550m multimódusú SFP adó-vevő mod...

3 806 Ft

5db STX882 433MHz ASK adó modul + 5 db SRX882 433MHz ASK adó modul + 10 db megf...

5 328 Ft

10 méter SYWV-50-5 koaxiális kábel 2 pl259 uhf dugaszoló csatlakozóval kétirány...

7 915 Ft

KELUSHI 20mW fém toll stílusú száloptikás vizuális hibakereső vörös érzékelő lé...

10 357 Ft

10 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és opt...

11 249 Ft

Kiváló minőségű 2 csatornás PCM hangszálas optikai adathordozó-konverter Ethern...

24 355 Ft

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismé...

11 873 Ft

GSM 890-960MHz 900MHz 8DB Omnidirectional Üvegszálas Antenna N Nő csatlakozó is...

10 655 Ft

Superbat DAB / DAB + / FM / AM autórádiók antenna Fakra erősített belső üvegtám...

2 737 Ft

Superbat sárga krimpelő szerszám koaxiális kábelhez RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316...

11 873 Ft

Hidegkontaktusú dedikált fémszűrő FC-6S vágószál kés FTTH száloptikai kábelvágó...

10 150 Ft

Fujikura FUS Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC melegen olvadó f...

6 089 Ft

10 db SC / APC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B...

3 958 Ft

KELUSHI FTTH száloptikai teljesítménymérő DXP-40D száloptikai kábel teszter -70...

5 571 Ft

2db / tétel RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 chip 13dBm RF vezeték nélküli adó-v...

5 693 Ft

KELUSHI SC Egy kattintással tisztító száloptikai tisztító csatlakozó tisztító e...

3 781 Ft

10db / tétel SW433-ZD115 433MHz nyereség 2,15 dBi Összecsukható gumi antenna hí...

5 937 Ft

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10d...

4 831 Ft

KELUSHI VFL száloptikai kábel piros lézer tesztelő toll Vizuális hibakereső Szá...

9 678 Ft

2db / tétel SV614 1400m távolság 433MHz 100mW RS232 / DB9 interfész Vezeték nél...

14 765 Ft

20páros X hangerő-szabályozó gomb + csatornaválasztó gomb EP450 MTX960 GP328PLUS

7 763 Ft

Kis alközponti rendszer / Irodai alközpont / MD108 / 1 PSTN 8. soros kiterjeszt...

8 829 Ft

KELUSHI OTDR Dead Zone Eliminator száloptikai OTDR indító kábeldoboz 1km SM SIn...

20 671 Ft

KELUSHI 18db / készlet FTTH szerszámkészlet SKL-6C szálasanyag-eltávolító optik...

23 868 Ft

Superbat DAB / DAB + FM / AM autórádiók, a Pioneer AN-DAB1 SMB belső aljzathoz ...

3 041 Ft

kiváló minőségű 8-csatornás cwdm modul lc / pc csatlakozóval a legmagasabb szin...

86 765 Ft

KELUSHI 100db / tétel SC optikai szálas gyors hidegcsatlakozó FTTH SC Single Mo...

6 941 Ft

Mini 4Kx2K HDMI optikai szálas adó-vevő 4K HDMI száloptikai bővítő

54 495 Ft

Superbat jármű nagysebességű sebességváltó FAKRA HSD Z vízálló kék és aljzat cs...

9 788 Ft

2018 új OTDR rost-tesztelő 1310 / 1550nm 120km az English Espanol 30 / 28dB-vel

205 801 Ft

2 db / tétel Lora1278F30 1W 30dBm 6-8km nagy távolság és nagy érzékenység (-120...

8 677 Ft

Szálastakarító Rilsintech Swift CI01 / 03 / 03A CI-01 CI-03 Penge Egy darab

6 089 Ft

Magas pontosságú szálak tisztítója HPC-7S automatikus visszatérő penge, vágási ...

10 960 Ft

Ingyenes szállítás 10db 2,4 GHz-es wifi modul PCB beépített antenna, ipx / ufl-...

6 637 Ft

20X antenna-adapter pótalkatrészek a Motorola GM3188, GM3688-hoz

10 899 Ft

770R 144/430 MHz nagy sávú, nagy teljesítményű antenna, nagy hatótávolságú autó...

5 784 Ft

Superbat 2320-2345MHz XM műholdas rádió GPS Shark antenna Sirius műholdas rádió...

4 259 Ft

Superbat 3G antenna 10dbi 820-2170MHz Antenna 3G GSM UMTS HSUPA Mágneses autós ...

4 777 Ft

Superbat tengeri halcsónak GPS antenna antennajel-erősítő 5M BNC hímdugó Garmin...

8 524 Ft

FTTH szerszámkészlet Hideg érintkező szerszámkészletek Optikai teljesítménymérő...

21 006 Ft

868MHz antenna nagy nyereség12dBi 868MHz üvegszálas omni antenna 868MHz kültéri...

18 534 Ft

OSHINVOY 868MHz omni alapantenna GSM üvegszálas antenna 8dBi 868MHz tetőrepülőg...

13 359 Ft

HAM 435M yagi antenna 5elem yagi 433MHz 440mhz amatőr UHF ismétlő bázisállomás ...

16 099 Ft

A KELUSHI új szálas optikai tisztító tolljavító LC / MU 1,25 mm-es csatlakozójá...

3 653 Ft

Telefonrendszer / PH201 kulcstelefon a PABX-hez

14 004 Ft

Superbat 4G LTE antenna 698-960 / 1710-2690MHZ 25dBi antenna CRC9 csatlakozó Hu...

8 281 Ft

Magas hőmérsékletű kerámia fűtőlap MCH kerámia fűtőelem 35 * 10 * 1,3mm 12 volt...

3 044 Ft

KELUSHI Fusion Splicer elektróda rúd (DVP-720B / 730/750) 1páros Ingyenes száll...

3 258 Ft

KELUSHI műanyag vizuális hibakereső vörös fényforrás VFL 5mW CATV-hez, 2 db-es ...

2 746 Ft

KELUSHI Eredeti Double INNO IFS-09 elektromos hegesztő elektróda rúd Fiber Fusi...

3 014 Ft

Száloptikai szétválasztó eszközkészlet Üres csomag optikai teljesítménymérő Pir...

3 806 Ft

FTTH rosttartó CT-30 szálhasítóhoz 250um, 900um és 3MM rostokhoz

3 044 Ft

5db / tétel SW433-XP1M hím SMA fej 433MHz Anti-vibrációellenes szívóantenna 1 m...

4 110 Ft

10db SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-2.0mm Kábel / optikai szál Pigtail

4 567 Ft

FC csatlakozó 10 / 100M 1x9 BIDI optikai adó-vevő - BIDI egyszálas 20KM FC 3.3 ...

5 139 Ft

JOINWIT JW3105N FC-LC konverter vizuális hibakereső 10mw

5 145 Ft

FBT 1x2 WDM LC / UPC 1310nm / 1550nm wdm csatlakozó

5 708 Ft

Javítás Szerszámok a 81C típusú szálfúzó-elosztóhoz

4 567 Ft

KELUSHI fémszálas optikai kábel tesztelő vörös fényforrás 20mw 20km száloptikai...

4 533 Ft

2X tartozékok Rugalmas kábel hangszóróval a Motorola GP338 MTX960 készülékhez

4 841 Ft